Trwa otwarta rejestracja na HotZlot 2013.
Chęć udziału może zgłosić każdy kto posiada konto w
portalu dobreprogramy.pl

Dojazd

ColdZlot 2015 będzie odbywać się w Bursztynowym Pałacu, w Strzekęcinie koło Koszalina.

Poniżej opisujemy możliwości dojazdu różnymi środkami transportu. Pora roku nie sprzyja podróżom dlatego prosimy abyście planowali podróż z uwzględnieniem odpowiedniego zapasu czasowego, tak aby dotrzeć na miejsce w rozsądnych godzinach.

Samochód

Podróż samochodem zdecydowanie będzie najdogodniejszym sposobem dotarcia na miejsce ColdZlotu. Polecamy tą możliwość wszystkim, którzy dysponują takim środkiem transportu. Osoby, które będą jechać na Zlot samochodem i mogłyby kogoś zabrać, prosimy o zgłoszenie tego faktu na forum. Na terenie hotelu znajduje się parking, który będzie bezpłatnie udostępniony do dyspozycji uczestników Zlotu.

Podróżując z większości regionów Polski należy kierować się na Koszalin i drogę krajową nr 11. Tuż przed Koszalinem, około 20 km od centrum miasta, pomiędzy Manowem, a Boninem, należy skręcić w lewo na miejscowość Świeszyno, skąd kierujemy się również w lewo, drogą nr 167 do Strzekęcina, gdzie po prawej stronie znajduje się kompleks pałacowy.

Podróżując z regionów północnych trasa dojazdu przebiegać będzie drogą nr 6 przez Koszalin, skąd należy kierować się na Świeszyno i Połczyn Zdrój, drogą nr 167. Około 2 km za Świeszynem, dojeżdżamy do Strzekęcina, gdzie po prawej stronie znajduje się kompleks pałacowy.

Podróżując z regionów zachodnich i południowo-zachodnich warto rozważyć alternatywny dojazd drogą ekspresową S3 i następnie drogą krajową nr 6 w kierunku Koszalina. Tuż przed Koszalinem, około 10 km od centrum miasta skręcamy w prawo na Kotłowo/Laski Koszalińskie, skąd kierujemy się dalej w stronę Strzekęcina. Cel podróży odnajdziemy bez problemu gdyż od tej strony Bursztynowy Pałac jest świetnie widoczny z oddali.

Pociąg

Podróż koleją wydaje się najbardziej uniwersalnym środkiem transportu, choć zwykle ani nie najszybszym, ani też nie najtańszym. Najbliższą stacją kolejową na której zatrzymują się pociągi dalekobieżne jest Koszalin. Najdogodniejsze połączenia (bez przesiadek) są m.in. z Trójmiasta, Szczecina, Poznania, Wrocławia, Olsztyna i Katowic.

Z Koszalina na miejsce Zlotu dostać się będzie można współpracującą z hotelem taksówką, ewentualnie dzięki uprzejmości któregoś ze zmotoryzowanych uczestników ColdZlotu (szczegóły prosimy uzgadniać indywidualnie).

Przy planowaniu podróży pociągiem pomocny będzie rozkład jazdy pociągów PKP. Warto sprawdzić także aktualne promocje na bilety w pociągach Intercity i TLK oraz interREGIO.

Autobus

Najtańszą formą dostania się na ColdZlot może okazać się autobus. Co prawda do Koszalina nie kursują popularne PolskieBusy, jednak swoje usługi oferuje wielu innych przewoźników. Tak jak w przypadku podróżujących pociągiem, z Koszalina na miejsce Zlotu dostać się będzie można współpracującą z hotelem taksówką ewentualnie dzięki uprzejmości jednego ze zmotoryzowanych uczestników ColdZlotu (szczegóły prosimy uzgadniać indywidualnie).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w autokarach sugerujemy wcześniejszy kontakt z przewoźnikiem w celu sprawdzenia możliwości rezerwacji miejsca lub wykupienia biletu z wyprzedzeniem. Przy planowaniu połączeń pomocny będzie internetowy rozkład jazdy autobusów.

 
Poprzednie ColdZloty: 2014